KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13613297
nr 1361 3297
Hugo Zuhr
(1895-1971), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, Le Bruse. Olja på duk, 50x60 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 november 2020
kl 18:22:33
23/11 14:33:34
Hugo Zuhr
Läs mer om Hugo Zuhr